DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
DEBİS | ENGLISH | ANA SAYFA | KİŞİSEL SAYFALAR
Editöre Ula?yn Tıp Fakültesi   Fakülteler

 

 

 

 

TIPTA UZMANLIK SINAVINI KAZANANLAR İÇİN BAŞVURU BELGELERİ 

 

 

 

 

 TIP FAKÜLTESİ E DERGİ

    ÖKM

MEZUNİYET ÖNCESİ TIP EĞİTİMİMİZ AKREDİTE OLDU 

 

ÖZDEĞERLENDİRME RAPORU

DEÜ. ETİK KURULLAR YÖNETMELİĞİ
 


  AKTİF EĞİTİM

 

 

  DUYURULAR
  27 MART CUMA SAAT: 17.30 "SINIR TANIMAYAN DOKTORLAR" DEÜ Tıp Fakültesi EMSA Topluluğunun düzenlediği etkinliği Kurucu Öğretim Üyeleri Konferans Salonu'nda izleyebilirsiniz.
  Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi resmi yayın organı olan Ege Tıp Dergisi'nde "danışman" olarak göreve almak isteyen öğretim üyelerinin egedergisi35@gmail.com adresine bu isteklerini belirtir bir mesaj göndermeleri durumunda kendilerine davet yazısı iletilecektir.
  Süleyman Demirel Tıp Fakültesi Dekanlığı Temel Tıp Bilimleri Bölümü Biyofizik Anabilim Dalı Başkanlığının 24-27 Mayıs 2016 tarihleri arasında düzenleyeceği "VI.Oksidatif Stres Kalsiyum Sinyali ve TRP Kanalları Dünya Kongresi" için (www.cmos.org.tr) adresinden bilgi alınabilir.
  Hücresel Sinir Bilimleri ve Oksidatif Stres Derneği tarafından Süleyman Demirel Üniversitesi Nörolojik Bilimler Uygulama ve Araştırma Merkezi'nde 24 Ağustos-4 Eylül 2015 tarihleri arasında 1. Uluslararası Beyin Araştırmaları Okulu düzenlenecektir. Konuyla ilgili www.cmos.org.tr/brs2015/ adresinden bilgi alınabilir.

  DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ Cumhuriyet Bulvarı No: 144 35210 Alsancak / İZMİR Telefon:+90(232) 412 12 12 Faks:+90 (232) 464 81 35
  © D.E.Ü.Rektörlük Bilgi İşlem Dairesi