Engelsiz Dokuz Eylül Anasayfası İçin Tıklayınız - Ekran Okuyucu Kullanıyorsanız Bu Sayfayı Kullanınız.

“Google Hash Code Challenge” Yarışması Ön Elemeleri

Loading Events
  • This event has passed.

February 25 - 00:00 / 23:59 +03

Değerli Girişimcilerimiz, 

Dokuz Eylül Üniversitesi ev sahipliğinde DEPARK BAMBU Hızlandırıcı ve Ön Kuluçka Merkezi organizasyonunda tüm dünya ile eş zamanlı olarak Google Hash Code Challenge Yarışması Ön Elemeleri 28 Şubat 2019’da saat 17.00-22.00 arasında  gerçekleştirilecek.

 Detaylı bilgi ve kayıt için bambu.depark.com sayfasını inceleyebilirsiniz.

 Son Başvuru : 25 Şubat 2018

Google Hash Code Nedir?

Hash Code, Avrupa, Orta Asya ve Afrika çapında öğrenciler ile sektörün profesyonellerine yönelik Google tarafından düzenlenen bir programlama yarışmasıdır. 18 yaş üzeri bilgisayar programcılığına ilgi duyan öğrencilere ve çalışan profesyoneller takımlar şeklinde katılabilecekleri yarışmada Google’da karşılaştıklarına benzer gerçek algoritmik problemleri çözmeye çalışacaklar. Bilgisayar programcısı gençleri ve profesyonelleri dünyayla buluşturacak etkinliğe kayıtlar ücretsiz olup, programlama dillerinden birine hakim tüm girişimci adaylarının ve profesyonellerin katılımına açık olacaktır. Yarışmaya katılmak isteyenlerin 2 kişi, 3 kişi veya 4 kişilik takımlar kurmaları gerekmektedir.

28 Şubat tarihinde gerçekleştirilecek ön elemelerden sonra en yüksek puanı toplayan takımlar, 27 Nisan 2019 tarihinde Google İrlanda ofisine davet edilerek, düzenlenecek finallerde yarışacaklar.

Önemli Not : Katılımcıların başvuru sırasında katılım yeri olarak ‘Dokuz Eylül Univ. BAMBU-DEPARK Hub İzmir’ seçeneğinin seçilmesi önemlidir.

 

Details

Date:
February 25
Time:
00:00 / 23:59

« All Events

  • IT Services

     

  • Search

  • Debis Login

    Username:  @
    Password: