Yükseköğretim Üst Kuruluşları ile Yükseköğretim Kurumları Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği uyarınca Unvan Değişikliği yazılı sınavı 13.07.2020 tarihinde saat 14:00’te Dokuz Eylül Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (DESEM) Bordo Salonda yapılacaktır.

İlgililere duyurulur.

 

YAZILI SINAVA KATILACAK ADAY LİSTESİ
SIRA NO ADI SOYADI MÜRACAAT EDİLEN UNVAN MÜRACAAT EDİLEN BRANŞ
1 GÖKHAN  YALÇIN Mühendis  Ziraat Mühendisliği
2 AZİZ  YAPICI Mühendis  Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği
3 EMRAH GÜLLÜ Mühendis  Bilgisayar Mühendisliği
4 ALİ ERHAN AYDEMİR Mühendis  Bilgisayar Mühendisliği
5 ERHAN GÜRSU Mühendis  Bilgisayar Mühendisliği
6 MURAT EMEÇ Mühendis  Bilgisayar Mühendisliği
7 SÜLEYMAN ŞENTÜRK Mühendis  Bilgisayar Mühendisliği
8 SAMİ HAYTA Mühendis  Bilgisayar Mühendisliği
9 SEFER KÜÇÜK Mühendis  Bilgisayar Mühendisliği
10 MUHAMMED KASIM MURATOĞLU Mühendis  Bilgisayar Mühendisliği
11 HAKKI YALÇIN GÖÇÜ Tekniker Bilgisayar Programcılığı veya Bilgisayar Teknolojisi Programlama
12 TURGAY TURANLIOĞLU Tekniker Bilgisayar Programcılığı veya Bilgisayar Teknolojisi Programlama
13 ERHAN PEHLİVAN Tekniker Bilgisayar Programcılığı veya Bilgisayar Teknolojisi Programlama
14 ABDULLAH DOĞAN Tekniker Bilgisayar Programcılığı veya Bilgisayar Teknolojisi Programlama
15 COŞKUN AKKAVİM Tekniker Bilgisayar Programcılığı veya Bilgisayar Teknolojisi Programlama
16 AHMET ÖCAL Tekniker Bilgisayar Programcılığı veya Bilgisayar Teknolojisi Programlama
17 MEHTAP KARATAŞ Tekniker Bilgisayar Programcılığı veya Bilgisayar Teknolojisi Programlama
18 HALİL KARAHAN Tekniker Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtım
19 RAMAZAN ŞAHİN Tekniker Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtım
20 GÜRSOY DURSUN Tekniker Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtım
21 NECDET ERDOĞAN Tekniker Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtım
22 HAKAN CANER Tekniker Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtım
23 ÖMER ÖZDERE Tekniker Elektrik
24 İHSAN BÜYÜKTEMİZ Tekniker Elektrik
25 YAKUP DEMİR Tekniker Elektrik
26 HALİL ERÇELİK Tekniker Endüstriyel Elektronik veya Elektronik veya Elektronik Teknolojisi
27 MURAT DAŞTAN Tekniker Endüstriyel Elektronik veya Elektronik veya Elektronik Teknolojisi
28 MÜŞFİK AYFER Tekniker Endüstriyel Elektronik veya Elektronik veya Elektronik Teknolojisi
29 SERKAN ALKU Tekniker Yapı Tesisat Teknolojisi
30 MÜCAHİT  CANSIZ Tekniker Yapı Tesisat Teknolojisi
31 ŞAHİN SAYGILI Teknisyen Metal İşleri