Engelsiz Dokuz Eylül Anasayfası İçin Tıklayınız - Ekran Okuyucu Kullanıyorsanız Bu Sayfayı Kullanınız.

Mezunlar

DEĞERLİ MEZUNLARIMIZ

Üniversitemiz mezun bilgi sistemindeki eksikliklerin giderilmesi, Mezun Derneklerimizin güçlendirilmesi için siz değerli mezunlarımızın katkı ve desteğine ihtiyacımız bulunmaktadır.

Siz Değerli Mezunlarımızla iletişime geçebilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgilerden uygun gördüğünüz alanları doldurunuz.

BİZE GÜÇ VERİN, GELECEĞİMİZİ BİRLİKTE DEĞİŞTİRELİM!

Başarılı insanları bir araya getiren, modern eğitim ve araştırma olanakları sunarak öğrencilerine her türlü desteği sağlayan Dokuz Eylül Üniversitesi, kurulduğu 1982 yılından bugüne kadar ikiyüzbin’in üzerinde mezun vermiştir. T.C. Kimlik Numarasının 2000 yılı öncesi bulunmaması, teknolojik gelişmeler nedeniyle mezunlarımıza ait iletişim bilgilerinin güncelliğini yitirmesi gibi nedenlerle mezun bilgi sisteminin yenilenmesi gerekmektedir. Bu amaçla oluşturulan mezun bilgi formunun doldurulması eksikliklerimizin giderilmesi için üniversitemize güç verecektir.

Dokuz Eylül Üniversitesi’nin, kuruluşundan çok daha geriye giden köklü geçmişi; ülkenin, dünyanın her yerinde başarılı bir meslek yaşamı sürdüren yüzbinlerce mezunu bulunmaktadır.

Dokuz Eylül Üniversitesi, kalite arayışı ile öğretim programlarını ulusal/uluslararası akreditasyona açmakta; yeni araştırma, uluslararası çalışmalarıyla, mükemmeliyet merkezleri, teknoparkları aracılığıyla AR-GE ekosistemini geliştirmekte; hizmet kalitesini her alanda yükseltebilmek için verimlilik, altyapı güçlendirme çalışmalarını sürdürmektedir.

Bu çalışmaların sonuçlarından doğrudan etkilenen Siz Değerli Mezunlarımızı geri bildirimlerinizi deneyimlerinizi paylaşmak için mezun derneklerimize üye olmaya davet ediyoruz.

Sizler, bugünümüzü şekillendirdiniz,

BİZE GÜÇ VERİN, GELECEĞİMİZİ BİRLİKTE DEĞİŞTİRELİM!

 

Kariyer Planlama ve Mezunlarla İlişkiler Koordinatörlüğü

Dokuz Eylül Üniversitesi Mezunlar Derneği

  • Öğrenci E-Posta

     

    Personel E-Posta

  • Not: Lütfen sadece ad ve/veya soyad giriniz. Arama uzun sürüyorsa lütfen tıklayınız.

  • Genel Arama

  • Araştırma

    ProjelerTeknoloji ve İnovasyonUygulama ve Araştırma Merkezleri