Engelsiz Dokuz Eylül Anasayfası İçin Tıklayınız - Ekran Okuyucu Kullanıyorsanız Bu Sayfayı Kullanınız.

V.Türkiye in vitro Diyagnostik Sempozyumu

Yükleniyor Etkinlikler
 • Bu etkinlik geçti

Şubat 19 - 00:00 / Şubat 21 - 23:59 +03

Değerli meslektaşlarımız, sevgili öğrencilerimiz,

DEÜ Sağlık Bilimleri Enstitüsü ve Türk Biyokimya Derneği (TBD) İzmir Şubesi tarafından 19-21 Şubat 2020’de İzmir’de düzenlenen ve bu yılki ana teması SAĞLIK BİYOTEKNOLOJİSİ, yani tıp ve ilaç endüstrisinde biyoteknolojinin kullanımı olan ‘Türkiye in vitro Diyagnostik Sempozyumu’na (http://www.ivd2020.org/tr/) bildirilerinizi 9 Şubat 2020, saat 24.00 a kadar gönderebilirsiniz.

Sempozyum Bilimsel Danışma Kurulunun değerlendirmeleri sonucunda bilimsel programa kabul edilecek sözel ve poster bildiri özetleri, SCI-Expanded kapsamında indekslenen Turkish Journal of Biochemistry’nin (TJB) özel ekinde yayımlanacaktır.

Bu şekilde kabul edilen bildiriler Doçentlik şartlarından;

Lisansüstü veya Tıpta Uzmanlık Tezlerinden Üretilmiş Yayınlar;

Uluslararası sempozyumda/kongrede sunulmuş ve tam metni basılmış alanında bilime katkı sağlayan sözlü bildiri,

Ulusal sempozyumda/kongrede sunulmuş ve tam metni basılmış alanında bilime katkı sağlayan sözlü bildiri,

TÜBİTAK 2211 Yurt İçi Lisansüstü Burs Programı ek burs şartlarında yer alan “Bilimsel toplantılarda sunulmuş ve tam metni basılmış sözlü bildiri” maddelerini karşılamaktadır.

Sempozyumda sunulan sözlü ya da poster bildirilerinden Araştırma Ödülü Hakem Kurulu tarafından seçilecek olan çalışmalara “Araştırma Ödülleri” verilecektir.

Bu ödüllere değer bulunanlar, dilerlerse bildirilerini SCI-E kapsamındaki dergimizde tam metin yayınlama imkanı bulabileceklerdir.

Biyokimya, mikrobiyoloji, rejeneratif tıp, eczacılık, genetik, moleküler biyoloji, biyomühendislik, biyomedikal mühendislik…

Çağrımız bu disiplinlerden yolu geçen ve /veya sözü olan herkese… çünkü BİYOTEKNOLOJİ’nin kalbi 19-21 Şubat 2020’de İzmir’de atacak.

Aşı ve antibiyotik üretimi, rejeneratif tedaviler, yapay organların oluşturulması ve hastalıkların yeni teşhis yöntemleri, hormonlar, kök hücreler, antikorlar, siRNA, genomik, rekombinant gen teknikleri, uygulamalı immünoloji ve farmasötik tedavilerin geliştirilmesi gibi biyoteknolojiyle ilgili tüm konu başlıklarında bildirilerinizi bekliyoruz.

(http://www.ivd2020.org/tr/) 

Detaylar

Başlangıç:
Şubat 19 - 00:00
Bitiş:
Şubat 21 - 23:59

« Tüm Etkinlikler

 • Öğrenci E-Posta

   

  Personel E-Posta

 • Not: Lütfen sadece ad ve/veya soyad giriniz. Arama uzun sürüyorsa lütfen tıklayınız.

 • Genel Arama

 • Araştırma

  ProjelerTeknoloji ve İnovasyonUygulama ve Araştırma Merkezleri
  Font Boyutunu Değiştir
  Kontrast